THE BEAST METHOD

TRENINGI PERSONALNE

PLANY TRENINGOWE

HEAD COACH

The Beast Method to nie tlyko treningi personalne i plany treningowe. 

Ariel Barwiński

TRENER

CrossFit Level 2 Trainer
CrossFit Weightlifting Trainer
NCSC 1 Strength & Conditioning Coach (Przygotowanie motoryczne)
Trener Personalny

Od 2012 całkowicie poświęcił się CrossFitowi, stając się jednym z najbardziej doświadczonych trenerów i zawodników CrossFit w Polsce, wygrywając i stając na podium licznych zawodów krajowych oraz europejskich (18x podium, 7x 1 miejsce).

Swoje doświadczenie budował w jednych z największych klubów CrossFitowych w Polsce (CrossFit 72D, CrossFit Solvay, CrossFit Zagłębie Eagles, CrossFit Sparta Rage), często pełniąc funkcję Head Coacha, a także jako organizator warsztatów treningowych High Performance Program, oraz szkoleniowiec Super Trainer Academy. 

Ariel stawia na skuteczność. Jego podopieczni budują swoją sprawność i zdrowie każdego dnia, a jego zawodnicy stają na najwyższych stopniach podium w zawodach krajowych i zagranicznych. 

ZAKRES WSPÓŁPRACY:

the beast method

Wejdź na wyższy poziom treningu

The Beast Method to kompleksowa metoda treningowa, której celem jest efektywny rozwój szeroko pojętej sprawności fizycznej, która stanowi fundament CrossFit.

The Beast Method ma na celu doskonalenie zaawansowanych zawodników CF, rozwój początkujących atletów, jak i wdrożenie do sportu osób chcących zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, a to wszystko pod okiem i we współpracy ze specjalistami od treningu i dietetoterapii.

Znajdziesz tu plany treningowe, maksymalnie kompletne i skuteczne, indywidualne i grupowe.

Programowaniem zajmuje się head coach Ariel Barwiński, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników i doświadczonych trenerów CrossFit w Polsce.

W naszej ofercie znajdziecie także:

  • treningi personalne
  • plany treningowe
  • plany dietetyczne i suplementacyjne
  • szkolenia, campy i warsztaty treningowe
  • w niedalekiej przyszłości platformę streamingową / webinary 
  • e-booki 

TRENING PERSONALNY

Trening 1 na 1 w Krakowie

PLANY TRNINGOWE

Plany Online

Co mówią podopieczni

"Jakie są konsekwencje ponad dwuletniej pracy według programowania treningu przez Ariela? Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że wezmę udział w różnych zawodach i za każdym razem ukończę je w pierwszej piątce, innym razem je wygram, a później dostanę się na jedno z największych wydarzeń w świecie CrossFit - Athens Throwdown, to uznałabym to za doskonały żart."

1 miejsce Amateur Silesian Battle

ALICJA KUNICKA
Indywidualny program treningowy
"Ariel pokazał mi w jaki sposób mogę wszystko poprawić, dosłownie wszystko . Poprzez przygotowanie do treningów, treningi i starty w zawodach. Szkoda, że nasze drogi tak późno się skrzyżowały. Z drugiej strony, dobrze, że w ogóle. Szczerze polecam go jako trenera, osobę programująca treningi i jako człowieka w 100%."

3 miejsce Medieval Games

MARIUSZ
Indywidualny program treningowy
"Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnego trenera z doskonałą znajomością ludzkiego ciała i wiedzą jak układać plan treningowy dopasowany do celów i możliwości podopiecznego. Taki który wierzy w swoich podopiecznych i motywuje. A przy tym po prostu FAJNY CZŁOWIEK."
ELWIRA POSŁAJKO
Indywidualny program treningowy + treningi personalne
''Wymagający profesjonalist. Kropka.''

3 miejsce Roma Throwdown (Beginner)

TOMASZ BURGIEL
Indywidualny program treningowy

PARTNERZY

Shopping Cart