TRENING PERSONALNY

Chcesz trenować mądrze i osiągać swoje cele? Pracować nad sylwetką i zdrowiem, a może nauczyć się wybranego elementu gimnastycznego, jak chodzenia na rękach czy Muscle Up lub poprawić technikę dwuboju olimpijskiego. Wiesz, że nic nie zastąpi Ci treningu z trenerem? Trening z jednym z naszych trenerów będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Możesz trenować ze nami personalnie - 1 na 1 - w Krakowie!

W razie pytań lub w celu rezerwacji skontaktuj się ze mną
mail: contact@thebeast-method.com
tel: 531563055

Ariel Barwiński

HEAD COACH / TRENER

  • TRENER PERSONALNY 
  • CROSSFIT TRAINER LEVEL 2
  • CROSSFIT WEIGHTLIFTING TRAINER.                                            – PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
  • NCSC 1 STRENGTH & CONDITIONING COACH
    (Przygotowanie motoryczne)
  • JUŻ WKRÓTCE INSTRUKTOR KICKBOXINGU I BOKSU

Stawiam na skuteczność. Moi podopieczni budują swoją sprawność i zdrowie każdego dnia. 10 lat doświadczenia trenerskiego i treningu zawodniczego pozwoliły mi zdobyć doświadczenie w wielu dziedzinach treningu. 
Dzięki mojej wszechstronności możesz pracować nad sylwetką, budować sprawność ogólną, ale też nauczyć się chodzić na rękach i dźwigać ciężary w stylu olimpijskim. To Twój wybór, Ty wybierasz cel, a ja najbardziej skuteczne narzędzia, które pomogą Ci w jego osiągnięciu przy okazji poprawiając zdrowie i sprawność fizyczną.

Od 2012 całkowicie poświęciłem  się CrossFitowi, stając się jednym z najbardziej doświadczonych trenerów i zawodników CrossFit w Polsce, wygrywając i stając na podium licznych zawodów krajowych oraz europejskich (18x podium, 7x 1 miejsce).

Swoje doświadczenie budowałem w jednych z największych klubów CrossFitowych w Polsce (CrossFit 72D, CrossFit Solvay, CrossFit Zagłębie Eagles, CrossFit Sparta Rage), często pełniąc funkcję Head Coacha, a także jako organizator warsztatów treningowych High Performance Program, oraz szkoleniowiec Super Trainer Academy. 

 

W razie pytań lub w celu rezerwacji skontaktuj się ze mną
mail: contact@thebeast-method.com
tel: 531563055

Alicja Kunicka

TRENERKA

– TRENERKA PERSONALNA
– TRENERKA CROSSFIT LEVEL 1
– ZAWODNICZKA CROSSFIT

Niegdyś piłkarka ręczna występująca na poziomie ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, nagradzana również za indywidualne osiągnięcia. Dziś świetna zawodniczka CrossFit stającą na najwyższych stopniach podium. Jednak przede wszystkim Alicja jest bardzo dobrą trenerką, przy której nie tylko osiągniesz swój cel, ale też rozwiniesz swoją sprawność i poprawisz zdrowie fizyczne, a przy okazji możesz liczyć na sympatyczną i elokwentną rozmowę. 

W razie pytań lub w celu rezerwacji skontaktuj się ze mną
mail: contact@thebeast-method.com
tel: 531563055

Kiry Kazak

TRENER

– TRENER PERSONALNY (Fitness Professional Association)
–  NUTRICIOLOG

Uwielbiam to co robię, a najbardziej lubię pomagać ludziom.

Już ponad 3 lata uczę swoich klientów otrzymywać zadowolenia od aktywności fizycznej i od kształtów swojego ciała.

Jeśli chcesz schudnąć, zwiększyć ilość tkanki mięśniowej oraz ulepszyć samopoczucie i własny wygląd – serdecznie zapraszam na moje treningi.

Z każdym klientem pracuję indywidualnie, bo chodzi o to, żeby usłyszeć klienta i pomóc mu osiągać jego cel, nie tracąc przy tym motywacji.

 
Shopping Cart